x
100 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO <> AYNI GÜN KARGO
GECELİK SÜTYEN BAYAN PİJAMA KÜLOT KORSE İNDİRİM ERKEK İÇ GİYİM JARTİYER
TAKI PLAJ FANTAZİ İÇ GİYİM
Kategori Menüsü
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Yeni inci Balenli Destekl... Nbb Balenli Sütyen 3532... Balenli Sütyen Nelida... Toparlayıcı Balenli Sütye... Kom Balenli Toparlayıcı S... Balenli Minimizer Sütyen ... Toparlayıcı Balenli Sütye... Kom Balenli Minimizer Süt... Klasik Toparlayıcı Kom Sü... Kom Dantelli Kapsız Sütye...

BALENLİ SÜTYEN MODELLERİ

Balenli sütyen adını sıklıkla duyurmayan modellerden olsa da aslında tüm iç çamaşırı satan mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Balenli sütyen aslında toparlayıcı sütyen olarak bilinmekte olup, sütyenin alt kısımlarında bulunmakta olan demir veya plastikler ile göğüsleri kaldırarak daha toplu durmasını sağlamaktadır. Bu sütyen de bulunmakta olan demir veya plastik kısımlara balen adı verildiği için balenli sütyen olarak bilinmekte ve bu şekilde satılmaktadır. Genellikle sütyenlerin alt kısımlarında bulunan bu çubuklar destekleyici özelliği ile dikkat çekerken eskiden üretim sırasında demirler ile yapılmasından kaynaklı olarak sertlik vererek kişilerin canlarını yakmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte sütyenler de olan bu desteklemek amacı ile bulunan demirler yerine plastik üretilerek, yumuşaklık ve esneklik katılmıştır. Buda balenli toparlayıcı sütyen modellerinin daha sık kullanılmasına ve tercih edilmesine neden olmuştur.

Balenli Toparlayıcı Sütyen

Bayanlar doğru sütyeni seçmesi aslında hem sağlıkları açısından büyük önem arz ederken hem de estetik görünüm açısından önem arz etmektedir. Sütyen seçimi yaparken kişiler aslında göğüslerinin durumuna göre tercih yapması gerekmektedir. Bunun için olsa gerek ki kişisel ihtiyaçlar için sütyen çeşitleri oldukça fazla olup, sizlerin tercihine sunulmuştur. Buna göre ise balenli sütyenler daha çok toparlayıcı olmasından kaynaklı olarak göğüsleri sarkık ve normale göre daha büyük olan kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Sarkmış olan göğüsleri sütyenin alt kısmında bulunan balen sayesinde yukarı kaldırarak toparlamasını sağlar.

Balenli Minimizer Sütyen

Minimizer sütyen ismi aslında yine sizlere yabancı gelen bir isim olsa da balenli minimizer sütyen aslında bayanların kurtarıcısı olarak bilinmektedir. Balenli sütyen kullanan kişiler genellikle bunun nedeni olarak toplayıcı özelliği ile ön plana çıkarken sizlere yukarıda bu sütyeni kullanan kişilerin sarkık göğüslere sahip olmasının yanı sıra büyük göğüslere sahip olmasından da bahsetmiştik. İşte tam da bu sırada devreye giren minimizer sütyen göğüslerinizi olduğundan bir beden daha küçük görünmesini sağlayan etken olup, sizlere avantaj sağlamaktadır. Bu sütyen de balen olması ile dik görünürken aynı zaman da büyük göğüsse sahip olanlar için küçük görünmesi amacı ile kullanılmaktadır. Balenli sütyen fiyatları ise uygun şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır.

KOM Liz Balkonet Sütyen 82,90 TL
Yeni inci Yeni inci Straplez Balenli Sütyen 1675 49,90 TL
KOM Kom Toparlayıcı Balensiz Sütyen Carnel 69,90 TL
Yeni inci Yeni inci Balenli Destekli Sütyen 6559 38,75 TL
NBB Nbb Balenli Sütyen 3532 48,00 TL 39,90 TL
KOM Toparlayıcı Balenli Sütyen Rosenna 77,90 TL
KOM Kom Balenli Toparlayıcı Sütyen Beliza 82,90 TL
Yeni inci Balenli Minimizer Sütyen 1950 42,50 TL
Yeni inci Toparlayıcı Balenli Sütyen 1640 50,75 TL
KOM Kom Balenli Minimizer Sütyen Amanda 82,90 TL
KOM Klasik Toparlayıcı Kom Sütyen Sofia 82,90 TL
KOM Kom Dantelli Kapsız Sütyen Michele 79,90 TL
Yeni inci Yeni İnci Sütyen 1670 49,90 TL
0
KOM Balenli Sütyen Nelida 45,00 TL
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Pijama.com.tr 2017 © Copyright Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.