ASKISIZ SÜTYEN MODELLERİ

Askısız sütyen, iç çamaşırının düzgün ve düşmeden durmasını sağlayacak askı aparatının yerine, silikon balenslerin kullanıldığı modellerdir. Normalde kullanması zor bir model olarak bilinmektedir. Ancak sadece kumaşlardan üretilen modellerin kullanımı zor olup, bu modellerde kayma meydana gelirken, yeni tasarlanmış silikonlu ürünlerde böyle bir problem görülmemektedir. Özellikle yaz aylarının en sevilen modelleri arasında olan bu sudyen çeşitlerinin her rengi bulunmaktadır. Askısız sütyen kullananlar genellikle küçük göğüslü kadınlardır. Büyük ve sarkık göğüslü kadınların ihtiyaçlarına cevap verememektedir. Askıları olmayan modeller omuzları açık kıyafetlerde tercih edilmektedir. Özellikle şık davetlerde abiye kıyafetle kullanımı oldukça kolaydır. Aynı zamanda straplez yazlık kıyafetlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu modelleri tüm iç çamaşırı satan mağazalarda bulmak mümkündür. İnternet çağının hakim olduğu günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerin birçok avantajları yönleri bulunmaktadır. Online yapılan alışverişlerde daha çok çeşidi ve fiyatı karşılaştırıp uygun olana alma şansı bulunmaktadır.

Her sezon değişiklik gösteren ve genellikle destekli sutyenlerde bulunan bu model, balen desteği ile güçlendirilmektedir. Alttan verilen balen desteği oldukça sağlam olup kullanım sırasında problem oluşmamaktadır. Aynı zamanda kullanılan bu balenler göğüs sarkmalarına karşı birebirdir. Son zamanlarda üretilen modellerde dikkat çeken diğer bir özellik askısının çıkartılmasıdır. Her iki şekilde kullanım için uygun tasarımlı bu türler oldukça sık kullanılmaktadır. Askısız sütyen yorumlar açısından bakıldığında, bu ürünlerin konusunda kullanım kolaylığı ve şıklığı ile genellikle olumlu yorumlar yapılmaktadır. Özellikle genç kızlar tarafından tercih edilen bu model her ortamda kullanım için uygun tasarlanmıştır. Straplez modellerinin diğerlerinden pek farkı yoktur. Özelikle askısız sütyen fiyatlarına bakıldığında fiyat farkı görülmemektedir. Kullanılan kumaşın özelliğine, üstünde kullanılan aksesuarlara, tasarımlara ve markasına göre ürünlerin fiyatları değişmektedir. Sezona uygun renk seçenekleri tercihi bulunmaktadır. Yaz ayları için daha canlı ve çiçekli renkler üretilirken, kış aylarına uygun olarak mat ve koyu renkli tasarımlar ortaya konulmaktadır. Farklı renk ve tasarım seçeneği kadınların kıyafet kombininde işlerini bir hayli kolaylaştırmaktadır.

Straples sütyen, silikon sırt ve yan detayları ile kullanımı oldukça kolay bir modeldir. Altan kullanılan balenlerle desteklenmiş bu model yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle yaz aylarının kıyafet türleri olan staplez elbise ve gömlekleri ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda son zamanların en çok tercih edilen straplez gelinlik modellerinin vazgeçilmez iç giyim ürünüdür. Staplez sütyen modellerine baktığımızda farklılık görülmektedir. Kişinin seçeceği kıyafet türüne göre iç çamaşırı seçimi yapılması daha güzel görüntü oluşturmaktadır. Straplez gurubu ürünleri spor veya klasik kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bir seçeneği bulunan straplezler, klasik straplez bir kıyafet tercih eden kişi için, normal kumaştan üretilmiş straplez modeller önerilirken, sırt dekolteli kıyafete sırtı şeffaf veya sırtsız olan modeller önerilebilmektedir. Güzelliğine her daim önem veren kadınlar için bu modellerin tasarımları en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir.

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.