BALENLİ SÜTYEN MODELLERİ

Balenli sütyen adını sıklıkla duyurmayan modellerden olsa da aslında tüm iç çamaşırı satan mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Bu model aslında toparlayıcı sütyen olarak bilinmekte olup, ürünün  alt kısımlarında bulunmakta olan demir veya plastikler ile göğüsleri kaldırarak daha toplu durmasını sağlamaktadır. Bu sütyen de bulunmakta olan demir veya plastik kısımlara balen adı verildiği için balenli sütyen olarak bilinmekte ve bu şekilde satılmaktadır. Genellikle cupların  alt kısımlarında bulunan bu çubuklar destekleyici özelliği ile dikkat çekerken eskiden üretim sırasında demirler ile yapılmasından kaynaklı olarak sertlik vererek kişilerin canlarını yakmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte sütyenler de olan bu desteklemek amacı ile bulunan demirler yerine plastik üretilerek, yumuşaklık ve esneklik katılmıştır. Buda balenli toparlayıcı sütyen modellerinin daha sık kullanılmasına ve tercih edilmesine neden olmuştur.

Balenli Toparlayıcı Sütyen

Bayanlar doğru iç çamaşırı seçmesi aslında hem sağlıkları açısından büyük önem arz ederken hem de estetik görünüm açısından önem arz etmektedir. çamaşır seçimi yaparken kişiler aslında göğüslerinin durumuna göre tercih yapması gerekmektedir. Bunun için olsa gerek ki kişisel ihtiyaçlar için sütyen çeşitleri oldukça fazla olup, sizlerin tercihine sunulmuştur. Buna göre ise balenli modeller daha çok toparlayıcı olmasından kaynaklı olarak göğüsleri sarkık ve normale göre daha büyük olan kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Sarkmış olan göğüsleri cupların  alt kısmında bulunan balen sayesinde yukarı kaldırarak toparlamasını sağlar.

Balenli Minimizer Sütyen

Minimizer  ismi aslında yine sizlere yabancı gelen bir isim olsa da balenli minimizer sütyen aslında bayanların kurtarıcısı olarak bilinmektedir. Balenli iç çamaşırı  kullanan kişiler genellikle bunun nedeni olarak toplayıcı özelliği ile ön plana çıkarken sizlere yukarıda bu sütyeni kullanan kişilerin sarkık göğüslere sahip olmasının yanı sıra büyük göğüslere sahip olmasından da bahsetmiştik. İşte tam da bu sırada devreye giren minimizer sütyen göğüslerinizi olduğundan bir beden daha küçük görünmesini sağlayan etken olup, sizlere avantaj sağlamaktadır. Bu ürün de balen olması ile dik görünürken aynı zaman da büyük göğüsse sahip olanlar için küçük görünmesi amacı ile kullanılmaktadır. Balenli sütyen fiyatları ise uygun şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Sitemizden indirimli fiyatlarla sipariş verebilir kapıda  ödeme veya kredi karı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.