x
100 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO <> AYNI GÜN KARGO
GECELİK SÜTYEN BAYAN PİJAMA KÜLOT KORSE İNDİRİM ERKEK İÇ GİYİM JARTİYER
TAKI PLAJ FANTAZİ İÇ GİYİM
Kategori Menüsü
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Balenli Sütyen Nelida... Toparlayıcı Balenli Sütye... Kom Balenli Toparlayıcı S... Kom Balenli Minimizer Süt... Dantelli Toparlayıcı Süty... Dantelli Toparlayıcı Süty... Yeni inci Balenli Destekl... Nbb Balenli Sütyen 3532... Balenli Minimizer Sütyen ... Toparlayıcı Balenli Sütye...

BALENLİ SÜTYEN MODELLERİ

Balenli sütyen adını sıklıkla duyurmayan modellerden olsa da aslında tüm iç çamaşırı satan mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Bu model aslında toparlayıcı sütyen olarak bilinmekte olup, ürünün  alt kısımlarında bulunmakta olan demir veya plastikler ile göğüsleri kaldırarak daha toplu durmasını sağlamaktadır. Bu sütyen de bulunmakta olan demir veya plastik kısımlara balen adı verildiği için balenli sütyen olarak bilinmekte ve bu şekilde satılmaktadır. Genellikle cupların  alt kısımlarında bulunan bu çubuklar destekleyici özelliği ile dikkat çekerken eskiden üretim sırasında demirler ile yapılmasından kaynaklı olarak sertlik vererek kişilerin canlarını yakmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte sütyenler de olan bu desteklemek amacı ile bulunan demirler yerine plastik üretilerek, yumuşaklık ve esneklik katılmıştır. Buda balenli toparlayıcı sütyen modellerinin daha sık kullanılmasına ve tercih edilmesine neden olmuştur.

Balenli Toparlayıcı Sütyen

Bayanlar doğru iç çamaşırı seçmesi aslında hem sağlıkları açısından büyük önem arz ederken hem de estetik görünüm açısından önem arz etmektedir. çamaşır seçimi yaparken kişiler aslında göğüslerinin durumuna göre tercih yapması gerekmektedir. Bunun için olsa gerek ki kişisel ihtiyaçlar için sütyen çeşitleri oldukça fazla olup, sizlerin tercihine sunulmuştur. Buna göre ise balenli modeller daha çok toparlayıcı olmasından kaynaklı olarak göğüsleri sarkık ve normale göre daha büyük olan kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Sarkmış olan göğüsleri cupların  alt kısmında bulunan balen sayesinde yukarı kaldırarak toparlamasını sağlar.

Balenli Minimizer Sütyen

Minimizer  ismi aslında yine sizlere yabancı gelen bir isim olsa da balenli minimizer sütyen aslında bayanların kurtarıcısı olarak bilinmektedir. Balenli iç çamaşırı  kullanan kişiler genellikle bunun nedeni olarak toplayıcı özelliği ile ön plana çıkarken sizlere yukarıda bu sütyeni kullanan kişilerin sarkık göğüslere sahip olmasının yanı sıra büyük göğüslere sahip olmasından da bahsetmiştik. İşte tam da bu sırada devreye giren minimizer sütyen göğüslerinizi olduğundan bir beden daha küçük görünmesini sağlayan etken olup, sizlere avantaj sağlamaktadır. Bu ürün de balen olması ile dik görünürken aynı zaman da büyük göğüsse sahip olanlar için küçük görünmesi amacı ile kullanılmaktadır. Balenli sütyen fiyatları ise uygun şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Sitemizden indirimli fiyatlarla sipariş verebilir kapıda  ödeme veya kredi karı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yeni inci Yeni inci Straplez Balenli Sütyen 1675 58,50 TL
KOM Toparlayıcı Balenli Sütyen Rosenna 99,90 TL
KOM Kom Balenli Toparlayıcı Sütyen Beliza 109,90 TL
KOM Kom Balenli Minimizer Sütyen Amanda 109,90 TL
Yeni inci Dantelli Toparlayıcı Sütyen 1630 67,50 TL
Le Jardin Dantelli Toparlayıcı Sütyen 8550 59,00 TL 49,90 TL
Yeni inci Yeni inci Balenli Destekli Sütyen 6559 49,90 TL
NBB Nbb Balenli Sütyen 3532 58,00 TL 39,90 TL
Yeni inci Balenli Minimizer Sütyen 1950 49,90 TL
Yeni inci Toparlayıcı Balenli Sütyen 1640 58,50 TL
1
Yeni inci Küçük Gösteren Sütyen 1410 62,50 TL
Yeni inci Yeni İnci Sütyen 1670 58,50 TL
0
KOM Balenli Sütyen Nelida 45,00 TL
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Pijama.com.tr 2017 © Copyright Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.