BÜYÜK BEDEN GECELİK MODELLERİ

Her kesime hitap eden gecelik, kullanımının rahat olmasıyla en çok tercih edilen bir giyim türüdür. Kadınların sadece dışarda değil, yatakta da kendilerini şık hissetmeleri için farklı tarzlarda gecelik üretimleri vardır. Uzun, kısa, kollu ve kolsuz, askılı, penye bunun gibi birçok model ve kumaş türleri de mevcuttur. Beden olarak her bedene ve kesime uygun olanları vardır. Büyük beden gecelikler, sıcak yaz aylarında özellikle hamilelerin ve yaşlıların kullanması için uygun bir bedendir. Büyük beden gecelik modelleri ve fiyatları oldukça uygundur. Özellikle penye tarzında pamuklu modeller markasına göre 50 tl den başlamaktadır.

BÜYÜK BEDEN PENYE GECELİK

Kullanımı en rahat olan gecelik türüdür. Kumaşının rahatlığı nedeni ile en çok tercih edilenler arasındadır. Bu kategoride kilolu bayanlar için düşünülmüş büyük beden penye gecelikler de bulunmaktadır. Büyük bedenler de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örneğin; Vücudunuzda göğüslerinizi beğeniyorsanız dekolteli bir gecelik tercih etmeli bel kısmı daha geniş olmalıdır. Böylelikle uykuda bile seksi görünebilirsiniz. Büyük beden gecelik sabahlık takımları da mevcuttur. Askılı geceliklerde genellikle çok tercih edilir.

BÜYÜK BEDEN FANTAZİ GECELİK

İç giyim dünyasının en çok ilgi gören fantazi geceliklerin bazı modellerinde büyük beden bulunmaktadır. Fantazi iç giyim, her zaman stiline önem veren kadınların yakından inceledikleri ve önem verdikleri bir giyimdir. Her kadın, bedeni veya vücut tipi nasıl olursa olsun yatarken bile seksi olmak ister. Partnerine karşı kadınsılığını göstermek ister. Bu nedenle fantazi gecelikler her bedene ve kiloya uygun üretilmiştir. Fantazi gecelikler cesurluk sergileyen giyim tarzı olabilir, fakat aslında hem gecelik hem de iç çamaşırı karışımı tarzındadır. Her kullanıma uygundur.

BÜYÜK BEDEN SATEN GECELİK

Saten kumaş, diğer kumaş türlerinin arasında en asil duran desendir. Kayganlığı ve yumuşak dokusuyla, özellikle geceliklerde karşı cinsi etkileyebilen bir kumaştır. Saten gecelikler, her vücut tipinde çok hoş durmaktadır. Bir çok markanın büyük beden saten gecelik modelleride vardır. İnternet mağazalarından online alışverişlerinizde satın aldığınız büyük beden saten geceliklere kapıda ödeme seçenekleriyle de sahip olabilirsiniz.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.