DEKOLTE SÜTYEN MODELLERİ

Son dönemin modası İngilizce decolette kelimesinden türetilmiş, kadın kıyafetlerinde göğüs veya sırt bölegisinin bir kısmını açıkta bırakaan elbise modeline verilen addır. kadın iç giyim modellerine yenilikler getirmiştir. İç çamaşırı, giyeceğimiz elbise veya bluzlar için çok doğru seçimi yapmak çok önemlidir. İç çamaşırında bu modellerin seçimini doğru yapmak ve doğru bir şekilde giydiğimiz kıyafetin altında saklamak gerekir. Dekolte sütyenler Sırttan veya göğüsten dekolteli olan elbiselerde sütyenin görünmemesi sağlayan iç çamaşırı türüdür. Ve böylelikle dekoltesi bulunan kıyafetlerde daha şık bir görüntü elde etmemizi sağlayacaktır.

Özel bir günde, davette veya bir gecede derin bir sırt dekoltesi bulunan bir elbise tercih ettiyseniz ve doğru iç çamaşırı seçimi yapmak çok da kolay olmayacaktır. Sırtı açık elbisenin içine ne giyileceği hemen her kadının tecrübesi olmayan bir konudur. Bazen ömürde bir kaç kez giydiğimiz ya da hiç giymediğimiz olur. Bir zamanlar belki normal sütyenin kesip elbisenin içine dikilmesi söz konusu olabilmekteydi. Bu da ev ortamında yapılabilecek bir çözümdür. Ama bununla uğraşamam diyorsanız bu modeli satın almanızda fayda vardır. İç çamaşır kullanmadan yapamayanlar için böyle durumlarda imdadınıza yetişen ürünler her zaman vardır.

Dekolte modellerin de elbette birçok çeşidi vardır. Kıyafetinizin neresinden açıklık vereceğinize bağlı olarak straplez modeller, göğüs dekoltesi vermenize olanak tanıyacak ortası dekolteli olanlar, sırtsız modeller, sırt dekolteli elbiseler giymenizi sağlayacak çamaşırlar ve sadece göğsünüze yapışan ve sabit kalan ürünler ile doğru seçimi yaptığınızda avantajı ve rahatlığı sağlayabilirsiniz.

Dekolte sütyenler göğüs ölçülerine göre ayarlanabilirlik kolaylığı sağlar. Son zamanların modası olan yapışkanlı dekolte modeller de büyük kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Özellikle küçük göğüsleri olan kadınların tercih edebileceği bir kullanımdadır. Dolgu modellerle uğraşmak yerine göğse yapışan yapısı ve silikonlu ortasından ipli ayarlanabilir çeşitleri kullanmak uygun olacaktır. Hem de bu modellerin en rahat yönü gizlenmesini sağlayan silikonun şeffaf olmasıdır. Bu durum saklama işini kolaylaştırmaktadır. İpsiz, askısız, arkasından herhangi bir şekilde sütyeniniz gözükmeyeceği bu kıyafet ile elbiselerinizi ve bluzlarınızı en şık şekilleri ile giyebilirsiniz.

Elbiselerin yanı sıra farklı kesim yapısına sahip tişörtler de vardır. V yaka veya bisiklet yaka tişörtlerin genişliği de tişörtlerde çamaşır izi saklama sorunu ortaya çıkartmaktadır. Tişörtlü moda da ise sütyen askılarının çapraz veya şeritli bir şekilde omuzdan, sırttan veya göğüsten geçişli olanları fazlaca tercih edilmelidir. Tişörtün dekoltesine göre tercih edebileceğiniz modeller oldukça fazladır. Sütyenini bu şekilde göstermeyi sevenlerin yanı sıra elbette saklı durmasını sevenler veya saklı olsa daha hoş gözükeceği durumlar da vardır. Silikon dekolte modelleri tişörtler içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bazı kadınlar için iç giyim çok önemlidir ve hatta vazgeçilmezdir. Bu ürünler ile hem iç çamaşırı gizlemiş hem de çok rahat etmiş olacaksınız.

Silikon yapıştırmalı modellerin kullanımı çok basittir. Öncelikle sütyenin göğsünüze tam anlamıyla yapışması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için cildinizi iyice temizlemelisiniz. Nemli olmasından ziyade kuru kalması gerekmektedir. Nemlendirici veya başka bir kozmetik ürün sürülmemelidir. Temiz cildinizin üzerine sırası ile takıp istediğiniz hizaya getirdikten sonra ortadaki klipsi takın. İyice yapışması için eliniz ile hafifçe bastırın. Böylelikle kullanıma hazır olacaktır. İstediğiniz elbiseyi gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Birçok kadın iç giyim markası internet üzerinden hızlı kargo ile satış yapmaktadır. Genel bir fiyat aralığı olarak ise 35 TL den başlayıp 70 TL civarlarına kadar çıkmaktadır. Online yapacağınız alışverişlerde istediğiniz bedenlere ulaşabilirsiniz.

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.