DESTEKLİ SÜTYEN MODELLERİ

Kadın iç giyim denildiğinde akla ilk gelen ürün elbette sütyen olacaktır. Pek çok çeşitleri, markaları, fiyatları ve özellikleri bulunan bu iç çamaşırı türünden kişiye uygun olanı seçmek biraz zahmetli olabilmektedir.  Her beden için model bulmaksa mümkündür. Önemli olan bir kadının vücudunu tanıması ve kendine neyin yakışacağını bilmesidir. Öncelikle tercihlerinizi yaparken göğüslerinizin küçük göğüs mü yoksa büyük göğüs mü olduğunu bilmeli ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz.

Bir bayan için olmazsa olmazdır iç çamaşırı. Bu yüzden de satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken iç giyim ürünlerinden biridir. Zira hem sağlık hem de görünüşünüzü birinci derecede etkilemektedir. Fiyatları değişken olsa da sizin için bu denli önemli olan bir üründe fiyattan çok kalite aramanız yerinde olacaktır. Şimdi sizlere genellikle küçük göğüslü veya sarkma yaşayan kadınların daha çok tercih ettiği göğüsleri büyük gösteren iç giyim ürünlerinden bahsedeceğiz.

Destekli Sütyen Nedir

Bu ürünlerin alt tarafları ile yan taraflarında dolgu bulunur. Böylece daha derli toplu ve hacimli bir görünüm elde edilmesi mümkün olur. Destekli sütyen iç kısmı yumuşak malzemeden ve rahat olmalıdır. Kalıplarına göre farklılık göstermektedirler. Ve fabrikalarda yapımlarında da değişik sistemler kullanılmaktadır.

Destekli sütyen ne işe yarar diye bir soru akıllara gelirse bu konuda söylememiz gereken birkaç şey bulunuyor. Bu çamaşırlar göğsü sarıp sarmaladığından güzel bir görüntü verir ve onların daha dik durmasını sağlar. Bazı çeşitleri bölgeyi birkaç beden büyük de gösterebilmektedir. Ayrıca sarkma durumları için önemli bir toparlayıcıdır. Büyük göğüslü kadınlara çok önerilmemekte ise de istenilen her ölçüye göre üretildiğinden bulunması mümkündür. İnternet üzerinden online satın al siteleri vasıtasıyla bu tarz ürünlerden istenilen renk ve desende sipariş verilebilir.

Destekli çamaşırlar da özellikleri bakımından kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan biri yarım destekli sütyen çeşitleridir. Bu türdeki iç çamaşırlarında dolgu sadece alt kısımda bulunur ve tüm göğsü sarmaz fakat göğsün yukarı doğru kalkmasına yardımcı olur. Yarım dolgulu türler, özellikle dar kıyafetlerle kullanıldığında yapay bir görünüm kazandırabilmektedir. Dolgunun sadece altta olması nedeniyle toparlayıcılıktan uzak olan bu ürünler, sarkma sorunu yaşayan kadınlara önerilmemektedir. Ancak dikleştirmesi ve olduğundan büyük göstermesi ise avantajlarındandır.

İkincisi olan tam destekli sütyen modelleri dekolte kıyafetlerin önemli yardımcılarındandır. Dolgu bölgesinde kullanılan malzemenin miktarı, görüntünün dolgunluğunu etkileyen en önemli etkendir. Genellikle dolgu malzemesi olarak sünger kullanılmaktadır ve kalıpları farklı farklıdır. Bu modeller tercih edildiğinde göğüslerinizin bir bedene kadar büyük görünmesi olasıdır.

Kadınlar için bir diğer önemli model de taze anneler için olan destekli emzirme sütyeni çeşitleridir. Bu modeli diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise işlevselliğidir diyebiliriz. Bu model ile iç çamaşırını çıkarmadan ya da sıyırmadan, göğüs ucundaki kısmın açılıp kapanması sayesinde yeni anne olmuş kadınların bebeklerini kolaylıkla emzirmeleri sağlanır. 

 

 

 

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.