ERKEK KORSE MODELLERİ

Korse genellikle fazlalıkların saklanması ya da bazı duruş bozukluklarını düzeltmek amacı ile kadın ya da erkekler tarafından kullanılan esnek yapı da olan bir iç giysisidir. Korse kişinin giydiği her türlü kıyafetin altından belli olmayacak şekilde tasarlanmış bir üründür. Sağlık sebebi ile ya da bedeni güzel göstermek amacı ile kullanılan korseler hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından tercih edilen bir üründür.

Korse erkekler tarafından da oldukça tercih edilen bir iç giysisidir. Kişilerin kullanım amacına göre korselerin pek çok farklı modelleri de bulunmaktadır. Eğer korse konusunda iyi bir marka seçilirse ve kişi kendi beden yapısına uygun korseyi tercih ederse korse kişinin hareket kabiliyetini engellemeyen bir yapıdadır.

Ancak kişi kendi beden yapısına uygun olmayan küçük beden yapısında bir korse tercih ederse hareket kabiliyetini engelleyebilir, bunun yanı sıra da korse kişinin dolaşım sistemini olumsuz yönde de etkileyebilir.

Erkek korselerinin pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Atlet tarzında olan korseler, erkek bel korseleri, göbek bölgesi için korseler, kas görünümü olan özel korseler, kambur görüntüyü düzeltmek için korseler gibi farklı çeşitler de erkek korseleri bulmak mümkündür.

Ayrıca erkek korseleri genel olarak üç ana renkte bulunmaktadır. Bu renkler siyah, beyaz ve ten rengi renkleridir. Erkek korseleri genel olarak belirli temel beden ölçülerine göre bulunmaktadır. Bu yüzden kişi korse alırken mutlaka kendi beden ölçüsüne uygun olan bir erkek korse tercihinde bulunmalıdır.

 

Ayrıca korse alacak kişi aldığı korsenin hangi malzemeden üretildiğine de dikkat etmeli, korsede kullanılan malzemenin vücudunda alerji gibi bir takım sorunlara yol açmayacak malzemeden üretilmiş korse tercih etmelidir. Erkek korseleri de genel olarak vücutta bulunan fazlalıkların, istenmeyen göbeklerin saklanması için kullanılmaktadır ve erkek korselerin de birçok farklı erkek korse çeşitleri bulunmaktadır.  

Bel Korsesi Erkek

 

Günümüzde farklı model ve çeşitleri bulunan korse yalnızca bayanların değil erkeklerin de tercih ettikleri bir iç giysisidir. Erkek bel korse yalnızca sıkı ve fit bir görünüme sahip olmak için değil sağlık açısından da tercih edilen bir üründür. Sırt ağrısı ya da bel ağrısı gibi bir takım problemler yaşayan erkekler de bel korselerini tercih edebilmektedirler.

Daha fit bir görüntüye sahip olmak isteyen erkeklerde bu erkekler için olan bel korselerini kullanarak daha ince ve sıkı bir bel görüntüsüne sahip olabilmek için bu korseleri tercih edebilmektedirler. Böylece erkekler bel korsesini kullanarak istedikleri fit ve form da görüntüye kolayca ulaşabilmektedirler. Bundan dolayı erkekler tarafından bel korsesi tercih edilebilen erkek korse modelleri arasında bulunmaktadır.

Erkek Korse Atlet

 

Genel olarak erkeklerin sorunu göbek ve yan bölgelerinde birikerek toplanmış fazlalık olan kısımlardır. Bu yüzden pek çok erkek bu fazla olan bölgelerinden kurtularak daha sıkı ve fit bir görünüm kazanmak isterler. Bu fit görüntüyü elde edebilmenin bir yolu da erkek korsesi kullanmaktır. Erkekler için korse pek çok çeşit ve model de bulunmaktadır. Bu modellerden birisi de erkekler için erkek korse atlet modelidir. Atlet şeklinde olan bu korse atlet şeklinde tasarlandığı için dışarıdan fark edilmez. Kıyafetlerinizin içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu korsenin kullanımı da oldukça rahat ve kullanışlıdır, bedeninizi sıkmaz.

Bu atlet şeklindeki korse sayesinde daha fit ve form da bir vücut görüntüsü elde edebilirsiniz. Böylece fazla olan kilolarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Erkekler için olan bu atlet korse de bulunan göbek bölgesindeki karın kası görünümü sayesinde istediğiniz kas görünümünü de elde edebilirsiniz.

 

Dik Duruş Korsesi Erkek

 

Günümüzde artık korselerin oldukça farklı çeşidi bulunmaktadır. Korse yalnızca bayanların değil erkekleri de tercih ettiği bir üründür. Erkekler için tercih edilen korselerden biri de erkek dik duruş korsesidir. Daha çok duruş bozuklukları için de tercih edilen bu korse duruş bozukluklarını önlemeye yardımcı ve kişinin vücudunun daha dik durmasını sağlayan kamburluk önleyici bir korse çeşididir.

 

Kamburluk korsesi erkek için de dik duruşa yardımcı olması amacı ile tercih edilen korse çeşitlerinden birisidir. Dik duruş korsesi beden ölçüsüne uygun olan korse seçildiği takdir de giymesi rahat ve kolaydır. Ayrıca bu dik duruş korsesi dışarıdan fark edilmez. Bu yüzden dışarıya çıkarken ya da iş yaşamın da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Dik duruş korsesi satın alırken hava sirkülasyonu sağlayan kumaştan üretilmesi ve terlemeyi önleyen bir kumaş olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca korsede kullanılan malzemenin vücudunuz da alerji gibi sorunlar meydana getirmeyecek bir malzeme olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Dik duruş korsesi masa başı ya da bilgisayar başında uzun süre kambur pozisyonda çalışmak durumunda olan erkeklerin duruşunu daha dikleştirmesine yardımcı olacaktır. Bu yüzden dik duruş korsesi erkekler tarafından tercih edilen korse modelleri arasında bulunmaktadır.

 

Erkek Göbek Korsesi

Birbirinden farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanarak üretilen erkek korselerinin farklı modelleri bulunmaktadır. Bu korse çeşitlerinden birisi de göbek korsesidir. Göbek korsesi erkek için özel olarak üretilerek göbek bölgesindeki fazlalıklardan rahatsız olan ve göbek bölgesindeki bu fazlalıkları saklamak isteyen kişiler için üretilmiştir.

Göbek bölgesinden rahatsız olan erkekler göbek korsesi sayesinde daha fit ve form da bir görüntüye kavuşabilmekteler. Bu göbek korselerini gömlek, kazak ve tişörtlerinizin içine de rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca kişiler istedikleri fit görüntüye kısa zaman da ulaşamayacakları zaman da düğün, davet gibi özel günlerde de korse tercih edebilmektedirler.

Böylece istedikleri kıyafetleri daha rahat bir şekilde giyerek, istedikleri görüntüye ulaşabilmektedirler. Bundan dolayı erkekler tarafından erkek göbek korsesi tercih edilebilmektedir. Korse alırken önemli olan beden yapınıza uygun olan korseyi tercih etmeniz. Vücudu fazla sıkan korseler dolaşım sisteminizi olumsuz yönde etkileyebilir. Ayrıca korse alırken korsenin üretildiği kumaşa da dikkat etmelisiniz ki vücudunuz rahat nefes alabilsin.

Erkek Korse Nerede Satılır?

 

Erkek korseleri genel olarak daha ince ve fit bir görünüm sağlamak için kullanılsa da kimi zaman da bazı sağlık sorunları nedeni ile korse sağlık için de kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre pek çok çeşit korse bulunmaktadır. Erkek korseleri genel olarak kolaylıkla iç giyim mağazaların da bulunabilir. Ancak erkek korse almadan önce kalitesine, özelliğine dikkat ederek korse tercihinde bulunmalısınız.

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarıyor Mu?

 

Erkek göbek korsesi kıyafetlerinizin içerisine rahatça giyebileceğiniz ve her türlü kıyafetlerinizin altından belli olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu göbek korsesi sayesinde göbek bölgesinden şikayetçi olan kişiler göbek bölgesindeki fazlalıkları kolaylıkla korse sayesinde saklayarak istedikleri fit görünüme ulaşabilmektedirler.

Erkek göbek korsesinin işe yaraması için mutlaka beden ölçülerinize uygun olan beden yapısındaki bir korseyi tercih etmelisiniz. Beden yapınızdan büyük bir korse seçerseniz vücudunuzu tam olarak sarmayacak ve istediğiniz şekilde göbek bölgenizdeki fazlalıkları saklayamayacaktır. Eğer göbek korsenizi normal beden ölçülerinize uygun olan korse bedeninden küçük beden de tercih ederseniz ise, vücudunuzu çok fazla sıkar ve dolaşım sisteminizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Bu yüzden mutlaka bedeninize uygun büyüklükte olan bir korse seçmelisiniz. Erkek göbek korsesi kullandığınız andan itibaren bedeninizin daha ince görünmesine yardımcı olacaktır. Böylece göbek bölgenizdeki fazlalıkları göbek korsesi sayesinde saklayarak, istediğiniz fit görüntüye sahip olabilirsiniz.  

 

 

 

Sırala
64,13 TL
25,65 TL
99,75 TL
39,90 TL
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.