Hakkımızda
Çorapiçgiyim.com 2009 yılında kurulmuş olup, 2015 yılında Türkiye'nin en büyük online iç giyim ve Pijama sitelerini bünyesinde bulunduran Ren Grup bünyesine dahil edilmiştir.

Ren Grup 2009 yılında İç giyim, korse ve Pijama ile e-ticaret sektörüne İstanbul Sirkeci 'de giriş yapmış, Online İç giyim ve Pijama sektöründe faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük Online İç Giyim ve Pijama sitelerini bünyesinde barındıran bir markadır. İç giyim ve Pijama sektörünün en büyük 2 e-ticaret sitesi ile online iç giyim ve pijama sektöründe hizmet veren Ren Grup, corapicgiyim.com markasını bünyesine dahil ederek sektörde ki konumunu pekiştirmiştir.

Ren Grup olarak corapicgiyim.com markasını da, diğer online alışveriş sitelerimiz gibi müşteri odaklı, profesyonel hizmet anlayışımız, etkin iletişim kanallarımız ve satış sonrası hizmetlerimiz ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir marka haline getirmek istiyoruz.

Sizi Corapicgiyim.com ile keyifli bir alışveriş deneyimine davet ediyoruz.Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.