Kom Sütyen Modelleri, Fiyatları

Kadınların kendilerini güzel hissetmeleri için kıyafetleri kadar iç çamaşırları da büyük önem taşımaktadır. İç çamaşırlarının rengi, deseni, kalitesi ve konforu kullanıcı açısından tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Kadınlar gün içersinde ne giyerse giysin rahat etmek ve çekici görünmek isterler. Çekici görünmenin belki de ilk şartı güzel görünen göğüslerdir. Bunun için de doğru sütyen seçimi son derece önem arz etmektedir. Bayan çamaşırları konusunda birçok firma var olsa da en çok tercih edilenlerden birisi Kom firmasıdır. Firma kadınlar için çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kullanışlı, şık ve size uygun doğru sütyeni kom firmasına ait internet sayfasında kolayca bulabilirsiniz. Beğendiniz ürünü ve göğüs ölçülerinizi seçerek satın alma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kom sütyen online satış için birçok alışveriş sitesinde ve kendi sayfası üzerinden hizmet vermektedir.

Kadınların en çok yaptığı hatalardan birisi doğru cuptaki sütyeni seçememektir. Öncelikle göğüs ölçünüzü tam ve doğru bilmelisiniz. Böylece çamaşırınızı seçerken üzerinize tam olacağından emin olursunuz. Aşağıda doğru ürünü seçmeniz için birkaç öneri sunmaktayız.

Eğer küçük göğüsleriniz varsa ve siz bundan rahatsızlık duyuyorsanız kom destekli sütyen modelleri ilk tercihlerinizde yer almalıdır. Destekli sütyenler ile göğüslerinizi iki bedene kadar daha büyük ve dolgun göstermeniz mümkündür. Ayrıca göğüslerinde sarkma olan hanımlarda destekli modelleri gönül rahatlığı ile kullanmalıdır. Bu sütyen göğüslerinizi alt ve yanlardan kaldırarak büyük ve dolgun göğüslere kavuşmanızı sağlayacaktır. Doğru tercih edilmiş bir sütyen ile kendinize olan güveniniz oldukça artacaktır.

Peki ya göğüslerimiz biraz büyük ise ne yapmalıyız? Eğer göğüslerinizin büyük olduğunu düşünüyorsanız sizin için kom minimizer sütyen modelleri oldukça rahat bir kullanım sağlayacaktır. Büyük göğüslü hanımlar minimizer sütyen ile göğüsleriniz bir bedene kadar oldukça rahat küçülebilmektedir.

Göğüs ölçüleriniz büyüdükçe tercih edeceğiniz sütyenler ve ölçülerinizde değişecektir. Doğru özellikleri taşıyan bir iç çamaşırı seçmeniz sağlığınız açısından da çok önemlidir. Yanlış bedende ve özellikte seçilen sütyenler göğüslerinize istediğiniz desteği sağlayamayacak ve rahatsızlık oluşturacaktır. Bu durumda tercihinizi kom toparlayıcı sütyenlerden yana kullanabilirsiniz. Çünkü Kom toparlayıcı sütyen kullananlar günlük yaşantılarında göğüsleri daha sıkı kavrayıp daha çok destek olan bu üründen oldukça memnunlar. Koştuğunuzda, yürüdüğünüzde toparlayıcı sütyeniniz sizi sıkıca sardığı için göğüsleriniz çok fazla hareket etmeyeceklerdir. Böylece göğüsleriniz şekillenmeye devam edecektir. Ayrıca toparlayıcı sütyenin sağladığı sırt desteği sayesinde göğüsleriniz biçim kazanırken duruşunuzda düzelmektedir.

Şıklığına düşkün hanımların vazgeçilmez ürünü ise hiç kuşkusuz kom dikişsiz sütyen modelleridir. Elbiselerinizin, gömleklerinizin ve tişörtlerinizin altından belirli olmayan bu harika sütyen ilk tercihiniz olacaktır. Giyilen iç çamaşırlarının belirgin olması hanımları oldukça rahatsız etmektedir. Dikişsiz çamaşırlar tercih ederek bu rahatsızlıkları ortadan kaldırmak mümkündür.

Kom firma olarak tasarladığı bu harika sütyenler ile kadınların göğüsleriyle ilgili sorunlarını hızlıca çözüme ulaştırmaktadır.

Sırala
337,25 TL
134,90 TL
337,25 TL
134,90 TL
362,25 TL
144,90 TL
362,25 TL
144,90 TL
337,25 TL
134,90 TL
337,25 TL
134,90 TL
362,25 TL
144,90 TL
362,25 TL
144,90 TL
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.