Push Up Sütyen Modelleri - Markaları ve Fiyatları

Kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünlerinden olan sütyenin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan destekli sütyendir. Bu model çamaşırların farkı kullanılan destekten ayrı sünger, hava, silikon ve sıvı dolgusu bulunmasıdır. Destekli sütyenler tam dolgulu, az dolgulu ve yarım dolgulu şeklinde farlılıklar oluşturmaktadır. Az dolgulu ürünler içine konulan dolgu miktarının azlığından dolayı az dolgulu ismini almıştır. İçindeki dolgu miktarı farklılık göstermektedir. Bu farklılık kadınların kullanmak istediği iç çamaşırı modellerinde çok büyük bir rahatlık ve kolaylık oluşturmaktadır. Her kıyafete göre renk ve modeli mevcut olan çamaşırlar kadınlar arasında en çok tercih edilen destekli modellerdir. Push up sütyen fiyatları içinde bulunan dolgu maddesine, kullanılan materyallere, üründe bulunan dantel türlerine ve askılarına göre değişmektedir. Her keseye uygun iç giyim modelleri online alışveriş sitelerinden rahatlıkla temin edilebilmektedir.

Douple push up sütyen içinde kullanılan ürünlere göre adlandırılmaktadır. Dolgusu ve desteği tam olan iç giyim ürünlerine bu ad verilmektedir. Bu modeller genellikle küçük göğüslü kadınlar tercih etmektedir. Kadınlar bu ürünler sayesinde göğüslerini 2 bedene kadar büyütebilmektedir. Her bedene uygun modeli bulunan bu iç çamaşırının kullanım alanı geniştir. Sıvı dolgulu push up sütyen, içerisi özel bir sıvı ile doldurulan modellerdir. Göğüsleri istenilen boyutta göstermeye yarayan bu çamaşırlar üzerinde kıyafet düzgün durmaktadır. Kadınların dikkat ettiği konulardan biri olan kıyafetlerin düzgün olması bu model ile sağlanmaktadır. Bu modeli genellikle dekolte tercih eden kadınlar tercih etmektedir. İç çamaşırlarında kullanılan askılar farklılık oluşturmaktadır. Kalın askı, ince askı ve son zamanların alternatiflerinden olan askısız modelleri bulunmaktadır. Farklı markalar tarafından farklı fiyatlarda üretilen bu ürünler iç çamaşırı satan birçok yerde rahatlıkla bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinde bulunan online alışveriş sitelerinden temin edilebilmektedir.

Dolgulu sütyen, göğüslerin daha dolgun görünmesini sağlayan, iç çamaşır içinde dolguların bulunduğu modeldir. Dolgulu sütyen içinde bulunan dolgu miktarına göre değişmektedir. Özellikle dekolte kıyafetler ile giyilmeye uyumlu olan bu modeller daha şık bir görüntü sunmaktadır. Aynı zamanda günlük kullanım için de uygun olan modelleri bulunmaktadır. Bu modelin her bedene kadar üretimi bulunmaktadır. Göğüs ölçülerine göre rahatlıkla temin etmek mümkündür. Destekli sudyen kullananlar genellikle küçük göğüslü insanlardır. Göğüsleri isteğe bağlı olarak 2 bedene kadar büyük gösterme olanağı bulunan bu modeller birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sezona göre farklı modellerde üretilen bu çamaşırlar her kadının zevkine hitap etmektedir. Destekli sütyenlerde en çok tercih edilen renkler siyah, beyaz, ten rengi, pudra pembesi olarak görülmektedir. Aynı zamanda kullanılan bu ürünlerin modelleri ve renkleri tercih edilen kıyafetlere göre değişiklik göstermektedir. Son zamanlarda askısız sütyen modelleri ile şeffaf, askılı modeller en dikkat çekenler arasında sayılmaktadır. Bu ürünlerin tercihinde görsellik açısından önem verilmektedir.

Farklı iç giyim modelleri ve çeşitleri bir arada bulabileceğiniz ve indirimli fiyatlarla online olarak satın alabileceğiniz çorapiçgiyim sitesi 2009 dan beri sektörün liderliğini taşıyor. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.