Şeffaf Sütyen Modelleri

 

Kadın iç giyim ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan sütyen seçimlerinde özellikle vücudu ön plana çıkaran göğsü daha çekici ve dolgun gösteren iç giyim modelleri tercih edilmektedir. Her mevsime, zevke, zamana uygun tarzda model bulmanın mümkün olduğu model seçimleri kişilerin göğüs yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin küçük göğüs sahibi kadınlar için destekli ve göğsü yukarı taşıyacak formda ürünler tercih edilmektedir. Yanı sıra büyük göğüs sahibi olan bayan kullanıcılar için desteksiz, dolgusuz ürünler sıkı görünmesini de sağlayabilmektedir. Kadınlar için gerçek bir tekstil ihtiyacı olan çamaşırlar kaliteli ve konforlu yapıları ile günlük yaşantıda rahatlıkla kullanılmaktadır. Doğru modellerin tercih edilmesi kişilerin rahat ve istedikleri görünüme kavuşmalarına yardımcı olmaktadır. Uygun markaların özel kesimlerini tercih eden bayanlar için özel olarak tasarlanan modeller arasındaki şeffaf dantelli sütyen modelleri oldukça ilgi görmektedir. Şık ve çekici görünümleri ile büyüleyici bir havası olan dantelli şeffaf sütyenler göğsün daha büyük ve dolgun görünmesini sağlamaktadır. Kalıplı ve dolgulu kuplu modeli, balensiz dantel push-up seçenekleri ile ayarlanabilir kopçalı alternatifleri ile kullanıcılarına sunulmaktadır.

Kadınların yaz aylarında giysilerinin altından ortaya çıkan çamaşır askıları görüntü olarak rahatsız etmektedir. Tek kolu açık ya da iki kolu birden açık olan elbise türü kıyafetleri giyerken çamaşır askılarının görünmesi pek hoş olmamaktadır. Bunun için önerilen şeffaf askılı sütyen modelleri tam bu sorunu çözmeye yönelik olarak geliştirilmiştir. Oldukça kibar bir görüntüsü olan şeffaf askılar rahatsızlık vermez ve kıyafetin içinde yokmuş gibi görünür. Trend modasına uygun biçimde tasarlanmış bu ürün ile göğüslerin istenilen formda görünmesinden ziyade dış görünüşün de daha hoş olması sağlanmaktadır. Modaya uygun kesimli iç giyim modelleri göğüslerin sıkı, dolgun ve forma görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu modelin dışında sırt dekoltesi için tercih edilen sırtı şeffaf sütyen modelleri ile de istenilen abiye ya da sırtı açık elbiselerin giyilmesi mümkün olmaktadır. çamaşırın ön kısımları penye ya da kumaştan yapılmış olup yalnızca arka kısmı şeffaf askıdan oluşmuştur. İstenilen renkte bluz ya da sırtı açık dekolte kıyafetle kombinlenebilecek olan sütyen modeli kullanışlı olmaktadır. Sırtı şeffaf olan modeller yandan takılıp çıkarılabilmektedir.

Arkası şeffaf sütyen modelleri farklı kesimlere sahip olan kıyafetlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Ürünler farklı beden ölçüleri ile satışa sunulmaktadır. Her bedene uygun modelin bulunduğu üründe A, B, C, D cup ölçüleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ön kapları normal kumaştan ve süngerden oluşturulmuş olan arkası şeffaf askılı iç giyim modellerinde ön yapının seçimini bağlı olarak görünüm kişiye göre değişmektedir. Yani şeffaf askılar tercih edilecek ise büyük göğüslü kadınlar için toparlayıcı modeller tercih edilebilmektedir. Destekli sütyenler içinde tercih edilebilecek ürün göğsün dolgun, dik ve sıkı görünmesine yardımcı olmaktadır. Yuvarlak ve etkili bir görünüm kazandıran ürün ile dekolteli elbiseler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Oldukça estetik bir görünüm sunan model özel günlerde sırtı açık elbiseler için tercih edilmektedir. Farklı markaları, özellikleri ve çeşitleri ile birçok ürün seçeneği olan modeli online satın al seçeneğini kullanarak satın almak mümkündür.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.