Silikon Sütyen Modelleri, markaları ve fiyatları

Yapışkanlı destekli sütyen yani silikon sütyenler kadın iç giyim markalarının en fazla rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır. Bu ürünün içinde bulunan yapışkan maddesi sayesinde göğse yapışması ve göğsü hafif şekilde yukarı kaldırması mümkün hale gelmektedir. Özellikle sırtı açık elbiselerle de rahatlıkla giyilebilen ürün sıcak olan havalarda biraz terleme yapsa da son derece kullanışlı olması nedeni ile ilgi görmektedir. A, B, C, D, E cup beden ölçülerine sahip olan ürün bayan iç giyim kategorilerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Dekolteli kıyafetlerle oldukça rahat biçimde kullanılabilen ve ortalama 50-100 kullanımlık olan silikon çamaşırlar yıkanabilir olma özelliği ile de avantajlı ürünler arasında yer almaktadır. Kuruması ile birlikte eski formunu kazanabilen yapışkanlı silikon iç giyim ürünleri antibakteriyel olma özelliği ile talep görmektedir. Küçük göğüs problemi olan kadınlar için dolgun bir görünüm yaratan ürün ile bayanların istedikleri görünüme kavuşmaları mümkün olmaktadır. Düzgün bir göğüs görüntüsü için tercih edilen ürün bayanların rahatlıkla tercih ettiği iç giyim modelleri arasında olan yepyeni bir üründür.

Destekli silikonlu sütyen büyük göğüs görünümü vererek göğsün yukarı doğru kalkmasını ve dik görünmesini sağlamaktadır. Dekolte ihtiyacını tam olarak karşılayarak farklı destek seviyeleri sunmaktadır. Göğüslerin belli oranda büyük görünmesine yardımcı olur. Göğsü yukarı doğru kaldırarak dolgun ve güzel görünmesine destek sunar. Vücudun kusursuz görünmesine yardımcı olan ürün yumuşak ve yapışkan olmak özelliği ile temiz vücuda uygulanmaktadır. Silikonlu çamaşır kullanımı sırasında bazı detaylara önem verilmesi gerekmektedir. Belli kurallar çerçevesinde kullanım gerçekleştirilmelidir. Öncelikli olarak cildin temiz olması gerekmektedir. Göğüs bölgesinde yağ ya da nemin bulunmaması son derece önemli olmaktadır. İlk seferde tek tarafın iki el yardımı ile takılarak hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Kupu belirlenen açıya göre ayarlanmaktadır. Ayarlarının yapılmasının ardından kenarların hafif suretle bastırılması gerekmektedir. Bu işlem her iki göğüs için de yapılabilmektedir. Her iki silikon için aynı hizada olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Yapışkanlı çamaşırın hizalanmasının ardından tam olarak yapışması için birkaç saniye boyunca bastırılması gerekmektedir.

Silikon sütyen fiyatları marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 25 TL’ye yapışkanlı sütyen olabileceği gibi yaklaşık olarak 130 TL’lik fiyata da ürün bulmak mümkündür. İç giyim fiyatları ürünün özellikleri, çeşitleri, markaları gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir. İç çamaşır alanında ürün tasarlayan birçok firmanın jel dolgulu sütyen markaları bulunmaktadır. Bu üründe çamaşırın kabının iç kısmında pamuk ya da sünger gibi maddeler bulunmamaktadır. Bunun yerine jel kıvamında sıvı bir madde ile çamaşır desteklenmektedir. Kaliteli ve darbelere karşı da dayanıklı olan ürün seçimi yaparken kendini kanıtlamış olan markaların tercih edilmesi önerilmektedir. yapışkanlı çamaşırların dolgun görünümlü olması için göğsün biraz yukarısına takılması gerekmektedir. Alt kısmı daha ince dizayn edilmiş bu ürün elbise altından fark edilmemektedir. Yakın ve daha dolgun göğüsler için kupların uzak şekilde yapıştırılması önerilmektedir. Ürün her kullanım sonrasında temizlenmeli ve kutusunda saklanmalıdır. Ürünle ilgili detaylı bilgi ve sipariş için online satın al seçeneklerinden faydalanmak mümkündür.

Farklı iç giyim modelleri ve çeşitleri bir arada bulabileceğiniz ve indirimli fiyatlarla online olarak satın alabileceğiniz çorapiçgiyim sitesi 2009 dan beri sektörün liderliğini taşıyor. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.