Yeni İnci Sütyen Modelleri ve Fiyatları

Kadın iç giyim ürünlerinde adını duyurmuş olan Yeni İnci markası Türkiye'de hızlıca yayılmış ve birçok yerde ürünleri satışa çıkmıştır. Türkiye'nin dışında Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerinde ürünleri tanınmış ve dikkat çekmiş markanın iç giyim ürünleri oldukça kalitelidir. Farklı tasarımları ile her ortamda kadınların ihtiyaçlarına cevap veren Yeni İnci sütyen modelleri bulunmaktadır. Kaliteli ve dikkat çeken ürünleri ile tanınan marka son zamanlarda bünyesine yine alt markalar katmış ve gelişimini daha da hızlandırmıştır. Yeni İnci toparlayıcı sütyen oldukça rahat modellerden biridir. Büyük göğüslü kadınlar dikkate alınarak üretilmiş bu ürün, göğsü sıkmadan rahat kullanım imkanı sağlamaktadır. Göğsün koltuk altına yayılmasını sağlayan tasarımı ve alttan balen desteği ile gün boyu rahat etmeyi sağlayacak bir modeldir. Spor ve klasik tarzda insanların rahatlıkla tercih edebileceği sütyenlerdendir.

Yeni İnce destekli sütyen, kaliteli, farklı ve parlak kumaşlarla üretimi bulunan bu ürünün farklı çeşitleri bulunmaktadır. İç çamaşırı içinde alttan destek sağlaması için kullanılan kauçuk, silikon veya özel sıvılarla göğse alttan destek vermektedir. Aynı zamanda çamaşırda kullanılan demir veya plastik balen çeşitleri ile göğse alttan destek vermektedir. Her bedene kadar üretimi bulunan bu modeller genellikle küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Yarım destekli ve tam destekli çeşitleri bulunmaktadır. Yarım destekli Yeni İnci iç giyim ürünleri göğsü bir beden büyük gösterirken, tam destekli iç çamaşırı modelleri göğsü iki bedene kadar büyük göstermektedir. Yeni İnci sütyen modellerinin destekli, desteksiz, straplez, dantelli, askılı ve askısız olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. Mevsime göre farklı renkleri bulunan modellerin yazın kullanılan canlı renkleri, kışın kullanılan mat renkleri ile her renk kıyafetle giyilmeye uygun olarak üretilmiştir.

Yeni İnci sütyen modelleri fiyatları, farklılık göstermektedir. çamaşır modellerinde kullanılan kumaşın türü, kalitesi, kullanılan aksesuarlar ve markalarına göre fiyatları değişmektedir. Ama farklı ve uygun fiyat uygulaması ile her keseden insana istediğini alma kolaylığı Yeni İnci farkı ile sunulmaktadır. Yeni inci sütyen bedenlerinebaktığımızda her bedene uygun iç giyim modelleri bulunmaktadır. Küçük göğüslü kadınların kullanımı için destekli, küçük ve büyük beden seçenekleri, büyük göğüslü kadınlar için küçük ve büyük bedenli toparlayıcı modeller veya genç kızlar için desteksiz sade model seçenekleri ile hizmet vermektedir. Günlük iç giyimin vazgeçilmez ürünleri olan ürünlerin doğru seçimi rahat kullanımı için oldukça önemlidir. İç çamaşırı seçiminde için ilk önce beden ölçüsüne dikkat etmek gerekmektedir. Beden ölçüsüne uygun sütyen almak gerekmektedir. Beden ölçüsünü bilmeyen kadınlar evde rahatlıkla mezura ile belirleyebilmektedir. Beden ölçüsüne göre alınan çamaşırlar tahriş, pişik ve alerji gibi rahatsızlıklardan korunmayı sağlamaktadır. Yeni İnci iç giyim modelleri sağlıklı kumaşlarla üretimi ile kaliteyi ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda farklı tasarımları bulunan markanın ürünleri oldukça beğenilmektedir.

Sırala
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.